Philips 24B2U4301 - 4000 Series - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - silver, träkol
Philips 24B2U4301 - 4000 Series - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - silver, träkol 24B2U4301/00
Vänster vinkelFramsidanTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
19 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24B2U4301/00
ProduktbeskrivningPhilips 24B2U4301 - 4000 Series - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2318290
EnergiklassKlass D
Adaptive-Sync-teknologiVESA Adaptive-Sync
EgenskaperGigabit Ethernet-nätverksadapter, USB 3.2 Gen 2/USB-C-hubb, USB PD 15 watt
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 120 Hz
Pixelhöjd0.2745 mm
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande1500:1 / 50000000:1 (dynamisk)
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala110% sRGB (CIE 1931), 96% NTSC (CIE 1976)
InmatningsanslutningarHDMI, DisplayPort, USB-C
Inbyggt EthernetJa
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %