Zebra PWR-BGA15V45W-UC2-WW, Surfplatta, inomhus, 100 - 240 V, 45 W, 15 V, 3 A
Zebra PWR-BGA15V45W-UC2-WW, Surfplatta, inomhus, 100 - 240 V, 45 W, 15 V, 3 A PWR-BGA15V45W-UC2-WW
Logga in för pris
Information
272 i lager
Zebra TechnologiesTillverkareZebra TechnologiesArtnr
PWR-BGA15V45W-UC2-WW
  • AC/DC power supply
  • 100-240 VAC in, 14 VDC out
  • To power the tablet from a regular 110/220 VAC outlet
Zebra Technologies introducerar en mångsidig och pålitlig strömlösning för UPS och strömförsörjningsenheter. Zebras strömadapter är utformad för att möta behoven hos ett brett utbud av applikationer och erbjuder både AC- och USB-C-kompatibilitet. Med en utspänning på 14 V och ett ingångskrav på AC 100-240 V säkerställer den att dina enheter förblir strömförsörjda i olika inställningar. Den integrerade strömkabeln och den 24-poliga USB-C-kontakten ger en sömlös anslutning till dina enheter, vilket ger användarvänlighet och effektivitet. Dessutom följer denna nätadapter många internationella standarder, inklusive CCC, China RoHS, EAC, KCC, NOM, RCM, UKCA, WEEE och cULus, vilket visar dess engagemang för säkerhet och miljöansvar. Oavsett om det gäller professionell eller personlig användning är denna nätadapter konstruerad för att leverera tillförlitlig prestanda och anpassningsbarhet.