Hem : Produkter : Datorer : Bärbara : Acer
Acer Chromebook Plus 514 CBE594-2LT-TCO - Intel Core 5 - 120U / inntil 5 GHz - Chrome OS - Intel Graphics - 16 GB RAM - 256 GB SSD NVMe, 3D Triple-level Cell (TLC) - 14" IPS berøringsskjerm 1920 x 1200 - Wi-Fi 7 - 4G LTE - stålgrå - kbd: Nordisk
Information
33 i lager
TillverkareAcer
Artnr
NX.JBHED.005
| Produktbeskrivning | Acer Chromebook Plus 514 CBE594-2LT-TCO - 14" - Intel Core 5 - 120U - 16 GB RAM - 256 GB SSD - 4G LTE - Nordisk |
| Typ av produkt | Chromebook |
| Operativsystem | Chrome OS |
| Processor | Intel Core 5 (Series 1) - 120U / 1.4 GHz, upp till 5 GHz / 12 MB Cache |
| Minne | 16 GB LPDDR5X (medföljande minne är integrerat) |
| Lagring | 256 GB SSD - NVMe, 3D TLC (Triple-level Cell) |
| Display | 14" pekskärm 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz - matt |
| Grafik | Intel Graphics |
| Tangentbord | Nordisk |
| Bakgrundsbelysning, tangentbord | Ja (vit) |
| Inbyggd webbkamera | Ja |
| Nätverksfunktioner | Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Trådlöst bredband (WWAN) | 4G LTE |
| Tjänsteleverantör | Tjänst ingår ej |
| Säkerhet | Fingeravtrycksläsare |
| Färg | Stålgrå |
| Dimensioner (BxDxH) | 31.64 cm x 22.65 cm x 1.835 cm |
| Vikt | 1.5 kg |
| Lokalisering | Region: Nordiska länderna |
| Miljöstandarder | TCO-certifierad, generation 10, för bärbara datorer |
| Koldioxidavtryck | 242 kg koldioxidutsläpp |
| Specifik absorptionshastighet (SAR) | 1.35 W/kg (head) 1.35 W/kg (body) 1.35 W/kg (lem) |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - 1 år - retur Internationella resenärer garanti - 1 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.