| Produktbeskrivning | VivoLink monteringssats - för platt panel - basic, large - svart |
| Typ av produkt | Monteringssats - låsbar |
| Monteringskomponenter | 2 väggkonsoler, adapterplatta |
| Justeringar | Höjd |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| Rekommenderad TV-storlek | 37"-80" |
| VESA-infästningsgränssnitt | 200 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm |
| Maxlast | 70 kg |
| Material | Stål |
| Färg | Svart |
| Förpackningens innehåll | Skruvar, monteringssats |
| Tillverkarens garanti | 12 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.