| Produktbeskrivning | Startech Wireless Presentation Remote with Green Laser Pointer - 90 ft. (27 m) - USB Presentation Clicker for Mac and Windows (PRESREMOTEG) presentationsfjärrkontroll - svart |
| Typ av enhet | Presentationsfjärrkontroll |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 3.1 cm x 13.4 cm x 2.5 cm |
| Vikt | 120 g |
| Anslutningsteknologi | Radio |
| Enheter som stöds | Projektor, LCD-display |
| Trådlös teknik | 2.4 GHz |
| Max arbetsavstånd | 27 m |
| Batteri | 2 AAA-typ |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.