| Allmänt |
| Bredd | 68.3 cm |
| Djup | 74.2 cm |
| Höjd | 123 cm |
| Vikt | 11.2 kg |
| Material | Plast, aluminium, stål |
| Färg | Silver |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Stång, mushållare, handledsstöd, fjäderarm, väggmonteringskonsol, tangentbordsfack, monitorfäste, väggmonteringsfäste med låsplatta, svängarm med logotyp, 2 st. svängarmar, musbord, musbricka, fast platta, EVA-musmatta |
| Rekommenderad användning | LCD-skärm/tangentbord/mus |
| Placering/Montering | Väggmonterbar |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Kabelhantering | Inbyggd kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | 13"-30" |
| Lutning | -15° till 90° |
| Panorering | -120° till 120° |
| Rotation | 360° |
| Justeringar | Höjd |
| Maxlast | 11.5 kg |
| TAA-kompatibel | Ja |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Dimensioner | Tangentbordsfack - bredd: 68.3 cm, djup: 25.8 cm |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 95 cm x 14 cm x 59 cm / 11.4 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.