| Produktbeskrivning | StarTech.com Videoväggfäste - utdragbar konstruktion - finjusteringar fäste - för videovägg - svart |
| Typ av produkt | Fäste - väggmonterbar |
| Dimensioner (BxDxH) | 30.6 cm x 93.4 cm x 48.3 cm |
| Lutning | -5° |
| Utjämning | -3° till 3° |
| Justeringar | Nivå |
| Vikt | 15.7 kg |
| Rekommenderad användning | Videovägg |
| Rekommenderad TV-storlek | 45"-70" |
| Maximal monteringsmönsterstorlek | 600 x 400 mm |
| Maxlast | 70 kg |
| Material | Aluminium, stål |
| Färg | Svart |
| Förpackningens innehåll | 4 x M5x14-skruvar, 4 x M6x14-skruvar, 4 x M6x30-skruvar, 4 x M8x20-skruvar, 4 x M8x30-skruvar, 8 x mellanlägg (små), 6 x betongankare, 6 x 6,3X55 mm skruvar, insexnyckel, 2 x adapterfästen, 4 x rektangulära tätningar, väggplatta, justeringsmodul, 2 x plugg, 2 x plastflikar, 4 x brickor (stor), 6 x brickor |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
| Designat för | P/N: HDMIPLATE, ST121SHD50, ST12MHDLAN, ST12MHDLAN4K, ST12MHDLAN4R, ST12MHDLANRX |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.