| Allmänt |
| Bredd | 30.5 cm |
| Djup | 12 cm |
| Höjd | 0.15 cm |
| Vikt | 100 g |
| Material | Stål |
| Färg | Svart |
| Förpackningens innehåll | 4 x M4x12-skruvar, 4 x M5x12-skruvar, 8 x brickor, 4 x M4x20-skruvar, 4 x M5x20-skruvar, 4 brickor, 4 x M3x15 screws, 4 x M3x5 screws, 4 x M4x5 screws |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringskomponent |
| Monteringskomponenter | 2 VESA-monteringsfästen |
| Rekommenderad användning | Smal klient |
| Placering/Montering | Monitor |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 31 cm x 12.5 cm x 2 cm / 600 g |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.