| Produktbeskrivning | StarTech.com VESA Mounting Bracket for NUC/Thin Clients/Docking Stations monteringskomponent - för smal klient - svart |
| Typ av produkt | Monteringskomponent - monitor |
| Monteringskomponenter | 2 VESA-monteringsfästen |
| Dimensioner (BxDxH) | 30.5 cm x 12 cm x 0.15 cm |
| Vikt | 100 g |
| Rekommenderad användning | Smal klient |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Material | Stål |
| Färg | Svart |
| Förpackningens innehåll | 4 x M4x12-skruvar, 4 x M5x12-skruvar, 8 x brickor, 4 x M4x20-skruvar, 4 x M5x20-skruvar, 4 brickor, 4 x M3x15 screws, 4 x M3x5 screws, 4 x M4x5 screws |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.