| Allmänt |
| Bredd | 48 cm |
| Djup | 73 cm |
| Höjd | 4 cm |
| Justerbart djup | 4-60 cm |
| Vikt | 7.3 kg |
| Material | Aluminium, stål |
| Färg | Svart, silver |
| Förpackningens innehåll | Insexnyckel (5 mm), 5 x betongankare, monteringsmall, 2 st. lodräta fästskruvar, 4 st. skruvar (M4 x 12 mm), 4 st. skruvar (M4 x 18 mm), 4 st. skruvar (M5 x 12 mm), 4 st. skruvar (M6 x 12 mm), 4 st. skruvar (M6 x 18 mm), 4 st. skruvar (M8 x 12 mm), 4 st. skruvar (M8 x 18 mm), skiftnyckel (10 mm), 4 st. skruvar (M8 x 25 mm), 4 brickor, 5 skruvar för väggmontering |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Väggfäste, 2 vertikala fästen |
| Design | Artikulerande |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| Placering/Montering | Väggmonterbar |
| VESA-infästningsgränssnitt | 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 300 x 200 mm, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm, 600 x 300 mm, 500 x 300 mm, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm |
| Kabelhantering | Inbyggd kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | 32"-65" |
| Lutning | -12° till 2° |
| Rotation | -2° till 2° |
| Svängtapp | -60° till 60° |
| Justeringar | Lutning, rotation, rotation, vridstift |
| Maxlast | 45 kg |
| TAA-kompatibel | Ja |
| Montering krävs | Ja |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 79.9 cm x 45.4 cm x 6.1 cm / 9.6 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år Tekniskt stöd - assistans - livstid |
|