| Produktbeskrivning | StarTech.com monteringssats - artikulerande - för platt panel - låg profil, VESA 600x400, 45 kg - svart, silver - TAA-kompatibel |
| Typ av produkt | Monteringssats (artikulerande) - väggmonterbar |
| Monteringskomponenter | Väggfäste, 2 vertikala fästen |
| Dimensioner (BxDxH) | 48 cm x 73 cm x 4 cm |
| Justerbart djup | 4-60 cm |
| Lutning | -12° till 2° |
| Rotation | -2° till 2° |
| Svängtapp | -60° till 60° |
| Justeringar | Lutning, rotation, rotation, vridstift |
| Vikt | 7.3 kg |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| Rekommenderad TV-storlek | 32"-65" |
| VESA-infästningsgränssnitt | 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 300 x 200 mm, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm, 600 x 300 mm, 500 x 300 mm, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm |
| Maxlast | 45 kg |
| Material | Aluminium, stål |
| Färg | Svart, silver |
| TAA-kompatibel | Ja |
| Förpackningens innehåll | Insexnyckel (5 mm), 5 x betongankare, monteringsmall, 2 st. lodräta fästskruvar, 4 st. skruvar (M4 x 12 mm), 4 st. skruvar (M4 x 18 mm), 4 st. skruvar (M5 x 12 mm), 4 st. skruvar (M6 x 12 mm), 4 st. skruvar (M6 x 18 mm), 4 st. skruvar (M8 x 12 mm), 4 st. skruvar (M8 x 18 mm), skiftnyckel (10 mm), 4 st. skruvar (M8 x 25 mm), 4 brickor, 5 skruvar för väggmontering |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
|