| Allmänt |
| Bredd | 80 cm |
| Djup | 67 cm |
| Höjd | 48.7 cm |
| Vikt | 17.87 kg |
| Material | Stål |
| Förpackningens innehåll | 4 x M5x14-skruvar, 4 x M6x14-skruvar, 4 x M6x30-skruvar, 4 x M8x30-skruvar, 8 x mellanlägg (små), insexnyckel, 4 x M8x50-skruvar, skiftnyckel, 4 x rektangulära tätningar, 8 x brickor (stor), väggfästen, 6 st. väggankare, 6 x monteringsskruvar, 2 monteringsfästen, väggmonteringsenhet, 2 dekorativa omslag, 2 monteringsplattor, 7 x M6x15-skruvar, 7 st. runda brickor (small), 6 st. runda brickor (large) |
| AV-komponenter |
| Typ | Fäste |
| Design | Justerbar arm med full rörlighet |
| Rekommenderad användning | TV |
| Placering/Montering | Väggmonterbar |
| VESA-infästningsgränssnitt | 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 300 x 200 mm, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm |
| Kabelhantering | Intern kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | Upp till 100 tum |
| Lutning | -2° till 15° |
| Svängtapp | -90° till 90° |
| Justeringar | Lutning, rotation |
| Maxlast | 75 kg |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 93.5 cm x 56.5 cm x 21.5 cm / 17.9 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.