| Produktbeskrivning | StarTech.com TV-väggfäste - Fullt rörlig ledad arm fäste - justerbar arm med full rörlighet - för TV |
| Typ av produkt | Fäste (justerbar arm med full rörlighet) - väggmonterbar |
| Dimensioner (BxDxH) | 80 cm x 67 cm x 48.7 cm |
| Lutning | -2° till 15° |
| Svängtapp | -90° till 90° |
| Justeringar | Lutning, rotation |
| Vikt | 17.87 kg |
| Rekommenderad användning | TV |
| Rekommenderad TV-storlek | Upp till 100 tum |
| VESA-infästningsgränssnitt | 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 300 x 200 mm, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm |
| Maxlast | 75 kg |
| Material | Stål |
| Förpackningens innehåll | 4 x M5x14-skruvar, 4 x M6x14-skruvar, 4 x M6x30-skruvar, 4 x M8x30-skruvar, 8 x mellanlägg (små), insexnyckel, 4 x M8x50-skruvar, skiftnyckel, 4 x rektangulära tätningar, 8 x brickor (stor), väggfästen, 6 st. väggankare, 6 x monteringsskruvar, 2 monteringsfästen, väggmonteringsenhet, 2 dekorativa omslag, 2 monteringsplattor, 7 x M6x15-skruvar, 7 st. runda brickor (small), 6 st. runda brickor (large) |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.