| Produktbeskrivning | StarTech.com Triple Monitor Desk Mount For Up To Three 27in Screens, VESA 75x75/100x100, Tool-Less Arm Adjustments, C-Clamp/Grommet Mount, Spring-Assisted Arms monteringssats - justerbar arm - för 3 LCD-bildskärmar - svart |
| Typ av produkt | Monteringssats (justerbar arm) - disk-monteringsbar |
| Dimensioner (BxDxH) | 17.6 cm |
| Justerbar höjd | 22.5-56.2 cm |
| Lutning | -90° till 90° |
| Rotation | -90° till 90° |
| Svängtapp | -180° till 180° |
| Justeringar | Lutning, rotation, rotation, förlängning |
| Vikt | 7.7 kg |
| Rekommenderad användning | 3 LCD-bildskärmar |
| Rekommenderad TV-storlek | Upp till 27 tum |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Material | Plast, aluminium, stål |
| Färg | Svart |
| Förpackningens innehåll | 2 x fjäderarm, stång, insexnyckel (3mm), bordsklämma, 12 st. M4x12-skruvar, 12 x brickor, insexnyckel (6 mm), kabelklämma, 4 st. svängbara armar, 3 x VESA monitor mounts, 12 x M4x16 screws, 12 x M5x12 screws, 12 x M5x16 screws, 12 x flat washers, shoulder pole mount, center pole mount, center monitor mount, tool holder, grommet clamp plate, grommet clamp screw |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
|