| Produktbeskrivning | StarTech.com Crossbar Triple Monitor Desk Mount, VESA 75x75/100x100 monteringssats - justerbar arm - för 3 LCD-bildskärmar - trippel monitormontage - svart |
| Typ av produkt | Monteringssats (justerbar arm) - disk-monteringsbar |
| Dimensioner (BxDxH) | 63 cm x 140 cm |
| Justerbar höjd | 26.5-59.5 cm |
| Lutning | -15° till 5° |
| Rotation | 360° |
| Svängtapp | -10° till 10° |
| Justeringar | Vridstift, förlängning |
| Vikt | 8.4 kg |
| Rekommenderad användning | 3 LCD-bildskärmar |
| Rekommenderad TV-storlek | 17"-27" |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Maxlast | 6 kg |
| Material | Plast, aluminium, stål |
| Färg | Svart |
| Förpackningens innehåll | Insexnyckel (4 mm), insexnyckel (3mm), 12 st. M4x12-skruvar, 2 x M5x8-skruvar, insexnyckel (6 mm), svängbar arm, monteringsbas, 6 x kabelhanteringsklämmor, 2 hand knobs, 3 x VESA monitor mounts, 12 x M5x12 screws, tool holder, spring arm, base pad, 3 x crossbars, grab handle, 2 x desk clamp discs, 2 x desk clamps, 10 x counter-sink screws, 4 x button head screws, 2 x M4x10 screws, 12 x washers, 2 x washers (small), 8 x hook and loop straps |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
|