Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : StarTech
StarTech.com Quad-skärmstativ - Ledat - Stål och aluminium, Fristående, 8 kg, 81,3 cm (32"), 100 x 100 mm, Höjdjustering, Svart, Silver
Information
0 i lager
TillverkareStarTech
Artnr
ARMQUADSS
| Allmänt |
| Bredd | 34.8 cm |
| Djup | 55.3 cm |
| Höjd | 12.5 cm |
| Vikt | 6.9 kg |
| Material | Aluminium, stål |
| Förpackningens innehåll | 16 x brickor, insexnyckel (3mm), 4 x VESA skärmfästen, insexnyckel (6 mm), 2 x kabelhanteringsklämmor, nedre stång, bas, övre stång, stånganslutning, 4 st. svängbara armar, 16 st. M4x16-skruvar, 16 x M4x12-skruvar, 16 st. M5x16-skruvar, 16 x M5x12-skruvar, 16 x M4x20-skruvar, 16 x M5x20-skruvar, 32 x brickor, 2 st. axlar |
| AV-komponenter |
| Typ | Ställ |
| Design | Justerbar arm |
| Rekommenderad användning | 4 monitorer |
| Placering/Montering | Skrivbordsstativ |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Kabelhantering | Inbyggd kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | 32" |
| Lutning | -40° to 90° |
| Rotation | 360° |
| Svängtapp | 360° |
| Justeringar | Höjd |
| Maxlast | 8 kg |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 55.5 cm x 35 cm x 13 cm / 7.4 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.