Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : StarTech
StarTech.com Quad-skärmstativ - Ledat - Stål och aluminium, Fristående, 8 kg, 81,3 cm (32"), 100 x 100 mm, Höjdjustering, Svart, Silver
Information
0 i lager
TillverkareStarTech
Artnr
ARMQUADSS
| Produktbeskrivning | StarTech.com Skrivbordsmonterat stativ för fyra skärmar - Ergonomisk VESA arm för 4 skärmar (2x2) upp till 32 tum - Fristående ledat universellt stolpfäste - Höjdjusterbar/luta/vrid/rotera - Silver ställ - justerbar arm - för 4 monitorer |
| Typ av produkt | Ställ (justerbar arm) - skrivbordsstativ |
| Dimensioner (BxDxH) | 34.8 cm x 55.3 cm x 12.5 cm |
| Lutning | -40° to 90° |
| Rotation | 360° |
| Svängtapp | 360° |
| Justeringar | Höjd |
| Vikt | 6.9 kg |
| Rekommenderad användning | 4 monitorer |
| Rekommenderad TV-storlek | 32" |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Maxlast | 8 kg |
| Material | Aluminium, stål |
| Förpackningens innehåll | 16 x brickor, insexnyckel (3mm), 4 x VESA skärmfästen, insexnyckel (6 mm), 2 x kabelhanteringsklämmor, nedre stång, bas, övre stång, stånganslutning, 4 st. svängbara armar, 16 st. M4x16-skruvar, 16 x M4x12-skruvar, 16 st. M5x16-skruvar, 16 x M5x12-skruvar, 16 x M4x20-skruvar, 16 x M5x20-skruvar, 32 x brickor, 2 st. axlar |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.