Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : StarTech
StarTech.com PRIVSCNMON34W, 86,4 cm (34"), 21:9, Skärm, Privatfilter för ramlösa datorskärmar, Glansig/Matt, Bländningsskydd, Avskildhet
Information
3 i lager
TillverkareStarTech
Artnr
PRIVSCNMON34W
| Allmänt |
| Produkttyp | Filter för personlig integritet |
| Förpackningens innehåll | Häftande remsor, glidmonteringsflikar |
| Skärmstorlekskompatibilitet för display | 34" bred |
| Produktmaterial | Plast |
| Dimensioner (BxDxH) | 79.7 cm - 33.5 cm - 0.05 cm |
| Vikt | 125 g |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 87.4 cm x 47.1 cm x 0.3 cm / 668 g |
| Färg | Transparent |
| Visningsfilter |
| Bildformat | 21:9 |
| Diverse |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Bländskydd, matt, blank yta, +/- 30° synlig vinkel, blå ljusreduktion |
| Standarder som följs | RoHS, REACH |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.