Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : StarTech
StarTech.com PRIVSCNMON34W, 86,4 cm (34"), 21:9, Skärm, Privatfilter för ramlösa datorskärmar, Glansig/Matt, Bländningsskydd, Avskildhet
Information
3 i lager
TillverkareStarTech
Artnr
PRIVSCNMON34W
| Produktbeskrivning | StarTech Monitor Privacy Screen for 34 inch Ultrawide Display, 21:9 Widescreen Computer Screen Security Filter, Blue Light Reducing (PRIVSCNMON34W) - filter för personlig integritet - 34" bred |
| Produkttyp | Filter för personlig integritet |
| Förpackningens innehåll | Häftande remsor, glidmonteringsflikar |
| Färg | Transparent |
| Skärmstorlekskompatibilitet för display | 34" bred |
| Produktmaterial | Plast |
| Dimensioner (BxDxH) | 79.7 cm x 33.5 cm x 0.05 cm |
| Vikt | 125 g |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.