Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : StarTech
StarTech.com PRIVSCNMON32, 81,3 cm (32"), 16:9, Skärm, Privatfilter för ramlösa datorskärmar, Glansig/Matt, Bländningsskydd, Avskildhet
Information
0 i lager
TillverkareStarTech
Artnr
PRIVSCNMON32
| Produktbeskrivning | StarTech Sekretessfilter för 32-tums PC-skärm - Säkerhetsfilter för datorskärm - Skyddsfilm som reducerar blått ljus - 16:9 widescreen - Matt/glansigt - +/- 30 grader - filter för personlig integritet - 32" bred |
| Produkttyp | Filter för personlig integritet |
| Förpackningens innehåll | Häftande remsor, glidmonteringsflikar |
| Färg | Transparent |
| Skärmstorlekskompatibilitet för display | 32" bred |
| Produktmaterial | Plast |
| Dimensioner (BxDxH) | 70.8 cm x 39.8 cm x 0.05 cm |
| Vikt | 125 g |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.