| Allmänt |
| Bredd | 1.22 m |
| Djup | 71 cm |
| Justerbar höjd | 120-170 cm |
| Material | Aluminium, stål |
| Färg | Svart, silver |
| Förpackningens innehåll | 8 x mellanlägg (små), insexnyckel, skiftnyckel, universalplatta, kopplingsplatta, kamerahylla, multimediahylla, 8 x brickor (stor), 2 x knoppar, 4 x M6x25-skruvar, bas, 2 handtag, 4 x låsbara hjul, vänster pelare, höger pelare, vänster monteringsfäste för TV, höger monteringsfäste för TV, 2 x övre höljen, stödstag, 3 x M4x6-skruvar, 2 x M6x6-skruvar med rundat huvud, 2 st. M6x25 sexkantsskruvar, 6 x M6x14-skruvar, 8 st. M8x25 sexkantsskruvar, 2 x M6x25 skruvar med rundade huvuden, 4 x M5x14-skruvar med rundat huvud, 4 x M6x14-skruvar med rundat huvud, 4 x M6x30-skruvar med rundat huvud, 4 x M8x30-skruvar med rundat huvud, 4 x M8x50-skruvar med rundat huvud, 4 x fyrkantiga brickor |
| AV-komponenter |
| Typ | Vagn |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| VESA-infästningsgränssnitt | 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 800 x 400 mm, 600 x 400 mm, 600 x 200 mm, 300 x 200 mm, 800 x 600 mm, 900 x 600 mm, 300 x 300 mm, 600 x 300 mm, 1000 x 600 mm, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm |
| Kabelhantering | Inbyggd kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | 60"-100" |
| Lutning | -10° to 5° |
| Justeringar | Höjd, lutning |
| Maxlast | 100 kg |
| Antal hjul | 4 |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 130 cm x 81 cm x 18 cm / 39.2 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|