Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : StarTech
StarTech.com ARMSLIM2USB3, Klämma, 8 kg, 43,2 cm (17"), 86,4 cm (34"), 100 x 100 mm, Svart
Information
0 i lager
TillverkareStarTech
Artnr
ARMSLIM2USB3
| Allmänt |
| Bredd | 11.5 cm |
| Djup | 54.7 cm |
| Höjd | 44.5 cm |
| Vikt | 2.85 kg |
| Material | Extra kraftigt aluminium |
| Färg | Svart |
| Förpackningens innehåll | 4 x M4x12-skruvar, 4 x brickor, 4 x M5x12-skruvar, insexnyckel (3mm), öppningsplatta, insexnyckel (6 mm), kabelklämma, genomföringsskruv |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Vridbar arm, bordsfäste, öppningsring |
| Design | Slim Full-rörelse |
| Rekommenderad användning | LCD-display/krökt LCD-display |
| Placering/Montering | Disk-monteringsbar |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Inbyggda enheter | USB 3.0-hubb med 2 portar |
| Kabelhantering | Inbyggd kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | 17"-34" |
| Lutning | -90° till 90° |
| Svängtapp | -90° till 90° |
| Justeringar | Höjd, lutning, rotation |
| Maxlast | 8 kg |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 43.5 cm x 24 cm x 11.7 cm / 3.5 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.