| Allmänt |
| Bredd | 180 cm |
| Djup | 11.8 cm |
| Justerbar höjd | 20.2-52.9 cm |
| Vikt | 14 kg |
| Material | Plast, stål |
| Färg | Vit |
| Förpackningens innehåll | 4 x kabelklämmor, insexnyckel (4 mm), insexnyckel (5 mm), insexnyckel (6 mm), vattenpass, 2 x columns, 2 x desk clamps, 2 x endcaps, 2 x grommet base plate, 2 x grommet clamp plate, 6 x crossbars, 4 x crossbar munting brackets, 6 x VESA bracket, 6 x VESA bracket screws, 8 x cable-management clips (crossbar), 2 x base caps, 10 x clamp pads, 8 x base screws, 16 x crossbar screws, 8 x button head screws, 4 x socket head screws, 24 x M4x12 screw, 24 x M4x16 screws, 24 x M5x12 screws, 24 x M5x16 screws, 24 x spacers, 24 x washers |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Rekommenderad användning | 6 LCD-bildskärmar |
| Placering/Montering | Disk-monteringsbar |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Kabelhantering | Kabelhanteringsklämmor |
| Rekommenderad TV-storlek | 17"-32" |
| Lutning | -15° till 65° |
| Rotation | 360° |
| Svängtapp | -15° till 15° |
| Justeringar | Höjd, lutning, rotation, rotation, vridstift |
| Montering krävs | Ja |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 100 cm x 40.5 cm x 12 cm |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|