| Allmänt |
| Bredd | 75.5 cm |
| Djup | 120 cm |
| Höjd | 240 cm |
| Vikt | 38.2 kg |
| Material | Plast, aluminium, stål |
| Färg | Svart, silver |
| Förpackningens innehåll | 4 x M5x14-skruvar, 4 x M6x14-skruvar, 4 x M6x30-skruvar, 4 x M8x30-skruvar, 8 x mellanlägg (små), insexnyckel (5 mm), 4 x M8x50-skruvar, vänster ben, höger ben, universalplatta, kamerahylla, 8 x brickor (stor), vänster tv-fäste, höger tv-fäste, 4 x M6x25-skruvar, anslutningsstång, bas, 2 grepphandtag, vänster pelare, höger pelare, 2 hyllfästen, 4 x hjul, 4 brickor, left leg cover, right leg cover, 2 universal plate end caps, crank handle, 2 column top cover, camera shelf plate, m5x40 screw, 5 x M4x6 screws, 12 x m8x25 screws, 12 x m6x8 screws, wrench (19mm), 8 adhesive cable management clips |
| AV-komponenter |
| Typ | Vagn |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| VESA-infästningsgränssnitt | 200 x 200 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 800 x 400 mm, 600 x 400 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 1000 x 600 mm |
| Kabelhantering | Inbyggd kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | 60"-100" |
| Lutning | -10° to 5° |
| Lyftkraft | 45 cm |
| Justeringar | Höjd |
| Maxlast | 100 kg |
| Antal hjul | 4 |
| Montering krävs | Ja |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 120 cm x 56.5 cm x 22.5 cm / 41.6 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|