| Allmänt |
| Produkttyp | Filter för personlig integritet |
| Förpackningens innehåll | Glidmonteringsflikar, 2 självhäftande remsor, torkduk |
| Skärmstorlekskompatibilitet för display | 38" (ultra-wide) |
| Dimensioner (BxDxH) | 89.39 cm - 37.65 cm - 0.03 cm |
| Vikt | 214 g |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 95.2 cm x 45 cm x 0.5 cm / 700 g |
| Färg | Svart |
| Visningsfilter |
| Integritetsskydd | 2-vägs |
| Installationstyp | Borttagbar - anslutning/vidhäftning |
| Bildformat | 21:9 |
| Ytfinish | Glansig/matt |
| Represistent | Ja |
| Diverse |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Bländskydd, dubbelsidig, microlouver privacy-teknik, fingeravtrycksresistent beläggning, horisontell orientering, blank yta, 60° synlig vinkel, +/- 30° synlig vinkel, Problemfri installation, kompatibel med böjd skärm, 51 % minskning av blått ljus, 65% light transmittance |
| TAA-kompatibel | Ja |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.