| Allmänt |
| Bredd | 66.3 cm |
| Djup | 13.4 cm |
| Höjd | 62.5 cm |
| Justerbart djup | 29.3-62.1 cm |
| Justerbar höjd | 23.2-50.8 cm |
| Vikt | 4.9 kg |
| Material | Plast, aluminium, stål |
| Färg | Svart |
| Förpackningens innehåll | Insexnyckel (6 mm), 4 st. skruvar (M4 x 12 mm), 4 st. skruvar (M5 x 12 mm), 4 st. skruvar (M6 x 12 mm), 2 st. skruvar till skrivbordsklämmor, 4 x brickor (stora), 2 x desk clamp discs, 2 x washers (small), VESA mount nut, 2 x M4 x 10 mm screw, M8 x 35 mm screw, hex key with screwdriver (4mm) |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Fjäderarm, svängtappsarm, bas, VESA-fäste, C-klämfäste 10-80 mm, genomföringsfäste 10 - 35 mm |
| Design | Justerbar arm med mekanisk fjäder |
| Rekommenderad användning | LCD-display/krökt LCD-display |
| Placering/Montering | Disk-monteringsbar |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Kabelhantering | Inbyggd kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | Up to 49" (ultra-wide) |
| Lutning | -20° till 50° |
| Panorering | 180° |
| Rotation | 360° |
| Svängtapp | -90° till 90° |
| Justeringar | Höjd, panorering, lutning, rotation, rotation, djup, vridstift |
| Maxlast | 20 kg |
| Detaljerad information | Stående orientering, liggande orientering |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 44 cm x 18.6 cm x 13 cm / 5.5 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.