| Allmänt |
| Bredd | 67.4 cm |
| Djup | 10.3 cm |
| Justerbar höjd | 27-30.2 cm |
| Vikt | 3.6 kg |
| Material | Plast, aluminium, stål |
| Färg | Svart |
| Förpackningens innehåll | Insexnyckel, kabelklämma, VESA skärmfäste, svängbar arm, spring arm, pole mount assembly, 4 x monitor thumbscrews, base cushion |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Vridbar arm |
| Design | Justerbar arm |
| Rekommenderad användning | LCD-display |
| Placering/Montering | Disk-monteringsbar |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Kabelhantering | Kanal för kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | Upp till 30 tum |
| Lutning | -15° till 90° |
| Rotation | -90° till 90° |
| Svängtapp | -120° till 120° |
| Justeringar | Vridstift, förlängning |
| Maxlast | 9 kg |
| TAA-kompatibel | Ja |
| Montering krävs | Ja |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 29 cm x 47 cm x 13.5 cm / 4.6 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 10 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.