| Allmänt |
| Bredd | 52.5 cm |
| Djup | 87 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Vikt | 14.23 kg |
| Material | Aluminium, stål |
| Förpackningens innehåll | Insexnyckel (6 mm), monteringsmall, 4 x platta tätningar, 2 st. lodräta fästskruvar, 8 x betongankare, 4 st. skruvar (M4 x 12 mm), 4 st. skruvar (M4 x 18 mm), 4 st. skruvar (M5 x 12 mm), 4 st. skruvar (M6 x 12 mm), 4 st. skruvar (M6 x 18 mm), 4 st. skruvar (M8 x 12 mm), 4 st. skruvar (M8 x 18 mm), skydd till vägg platta, 4 st. skruvar (M8 x 25 mm), 8 skruvar för väggmontering |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Väggfäste, 2 vertikala fästen |
| Design | Artikulerande |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| Placering/Montering | Väggmonterbar |
| VESA-infästningsgränssnitt | 200 x 200 mm, 800 x 500 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 800 x 400 mm, 600 x 400 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 600 x 300 mm, 500 x 300 mm, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm |
| Kabelhantering | Inbyggd kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | 32"-100" |
| Lutning | -12° till 2° |
| Svängtapp | -60° till 60° |
| Justeringar | Lutning, rotation |
| Maxlast | 85 kg |
| TAA-kompatibel | Ja |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Dimensioner | Justerbar fästarm (minimum) - djup: 10.5 cm Justerbar fästarm (maximum) - djup: 55 cm |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 94.5 cm x 38.6 cm x 18 cm / 16.5 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år Tekniskt stöd - assistans - livstid |
|