| Produktbeskrivning | StarTech.com monteringssats - artikulerande - för platt panel - låg profil - TAA-kompatibel |
| Typ av produkt | Monteringssats (artikulerande) - väggmonterbar |
| Monteringskomponenter | Väggfäste, 2 vertikala fästen |
| Dimensioner (BxDxH) | 52.5 cm x 87 cm x 55 cm |
| Lutning | -12° till 2° |
| Svängtapp | -60° till 60° |
| Justeringar | Lutning, rotation |
| Vikt | 14.23 kg |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| Rekommenderad TV-storlek | 32"-100" |
| VESA-infästningsgränssnitt | 200 x 200 mm, 800 x 500 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 800 x 400 mm, 600 x 400 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 600 x 300 mm, 500 x 300 mm, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm |
| Maxlast | 85 kg |
| Material | Aluminium, stål |
| TAA-kompatibel | Ja |
| Förpackningens innehåll | Insexnyckel (6 mm), monteringsmall, 4 x platta tätningar, 2 st. lodräta fästskruvar, 8 x betongankare, 4 st. skruvar (M4 x 12 mm), 4 st. skruvar (M4 x 18 mm), 4 st. skruvar (M5 x 12 mm), 4 st. skruvar (M6 x 12 mm), 4 st. skruvar (M6 x 18 mm), 4 st. skruvar (M8 x 12 mm), 4 st. skruvar (M8 x 18 mm), skydd till vägg platta, 4 st. skruvar (M8 x 25 mm), 8 skruvar för väggmontering |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
|