| Allmänt |
| Typ av enhet | Video/audiosplitter - 2 portar |
| Modell | Skrivbordsmodell |
| Undertyp | HDMI |
| Portar | 2 x HDMI |
| Max upplösning | 3840 x 2160 @ 60 Hz |
| Funktioner | 7.1-kanaligt ljudstöd |
| Statusindikatorer | Strömförsörjning, ingång, utgång |
| Expansion/Anslutning |
| Gränssnitt | 1 x HDMI-ingång Type A 2 x HDMI-utgång Type A 1 x TOSLINK-utmatning 1 x ljudutmatning mini-jack |
| Strömtillförsel |
| Nätdel | Extern strömadapter |
| Nätspänning | AC 120/230 V |
| Energiförbrukning vid drift | 5 Watt |
| Diverse |
| Färg | Svart |
| Standarder som följs | FCC, REACH, HDCP 2.2 |
| Lokalisering | Australien, Nya Zeeland, Nordamerika, Storbritannien, Europa |
| Dimensioner och vikt |
| Bredd | 6.3 cm |
| Djup | 12 cm |
| Höjd | 1.1 cm |
| Vikt | 170 g |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 40 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 20 - 90% |
| Min temperatur vid förvaring | -20 °C |
| Max temperatur vid förvaring | 60 °C |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.