| Produktbeskrivning | StarTech.com 2-ports HDMI-splitter (1x2) - 4K 60Hz UHD HDMI 2.0 Audio/Video-splitter med skalning och audioextraherare (3,5mm/SPDIF) - Dubbel HDMI-splitter (1-In 2-ut) - EDID-kopiering - TV/Projektor - video/audiosplitter - 2 portar |
| Typ av enhet | Video/audiosplitter - 2 portar |
| Undertyp | HDMI |
| Portar | 2 x HDMI |
| Funktioner | 7.1-kanaligt ljudstöd |
| Strömtillförsel | AC 120/230 V |
| Dimensioner (BxDxH) | 6.3 cm x 12 cm x 1.1 cm |
| Vikt | 170 g |
| Färg | Svart |
| Lokalisering | Australien, Nya Zeeland, Nordamerika, Storbritannien, Europa |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.