| Allmänt |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 36 cm |
| Höjd | 21.7 cm |
| Vikt | 1.4 kg |
| Material | Plast, aluminium, stål |
| Färg | Svart |
| Förpackningens innehåll | 2 x M4x6-skruvar, 2 sidiga skydd, tempered glass shelf, 2 x M5x14-skruvar, väggfäste, shelf support brackets, 4 x M6x8 screws, 3 wall mounting screws, 3 x wall anchors, 2 x endcaps, large mounting plate, small mounting plate |
| AV-komponenter |
| Typ | Hylla |
| Rekommenderad användning | A/V-komponenter |
| Placering/Montering | Väggmonterbar |
| Hyllor | 1 |
| Kabelhantering | Kabeldragning |
| Justeringar | Höjd |
| Maxlast | 7 kg |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 40.5 cm x 27.5 cm x 6.5 cm / 1.8 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.