| Produktbeskrivning | StarTech.com Floating Wall-Mounted AV Shelf, Adjustable Height Shelf For Under TV, Organize A/V Equipment On Black Tempered Glass Shelf hylla - för A/V-komponenter - svart |
| Typ av produkt | Hylla - väggmonterbar |
| Dimensioner (BxDxH) | 25 cm x 36 cm x 21.7 cm |
| Justeringar | Höjd |
| Vikt | 1.4 kg |
| Rekommenderad användning | A/V-komponenter |
| Maxlast | 7 kg |
| Material | Plast, aluminium, stål |
| Färg | Svart |
| Förpackningens innehåll | 2 x M4x6-skruvar, 2 sidiga skydd, tempered glass shelf, 2 x M5x14-skruvar, väggfäste, shelf support brackets, 4 x M6x8 screws, 3 wall mounting screws, 3 x wall anchors, 2 x endcaps, large mounting plate, small mounting plate |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.