| Allmänt |
| Bredd | 1.1 m |
| Djup | 1.4 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Vikt | 6.1 kg |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Förpackningens innehåll | 2 x VESA skärmfästen, 8 x M4x12-skruvar, 8 x M4x30-skruvar, 8 x plastbrickor, M4 insexnyckel, M5 insexnyckel, 8 x M6 x 12 skruvar, 4 x M8x12 mm skruvar |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Design | Justerbar arm |
| Rekommenderad användning | LCD-display |
| Placering/Montering | Disk-monteringsbar |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Kabelhantering | Inbyggd kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | 12"-32" |
| Lutning | -90° till 85° |
| Rotation | 360° |
| Svängtapp | 180° |
| Justeringar | Höjd, panorering, lutning |
| Maxlast | 8 kg |
| Justerbara fötter | Ja |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: ACCSMNT, DK30A2DH, DK30C2DAGPD, DK30C2HAGPD, PXT101YUK, TB3DK2DPM2, TB3DK2DPPD, USB3SDOCKDD, USB3SDOCKHD, USB3SDOCKHDV |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.