| Allmänt |
| Bredd | 83.2 cm |
| Djup | 56.9 cm |
| Höjd | 59.5 cm |
| Vikt | 8.46 kg |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Förpackningens innehåll | 2 x VESA skärmfäste, basplatta, tvärslå, 8 x M4x12-skruvar, handtag, insexnyckel (4 mm), insexnyckel (3mm), öppningsplatta, 8 x brickor, insexnyckel (6 mm), kabelklämma, 8 x M5x12-skruvar, 2 st. monitorarmar, klämbas, självhäftande kuddar, 4 x försänkningsskruvar |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Design | Justerbar arm |
| Rekommenderad användning | 2 monitorer |
| Placering/Montering | Disk-monteringsbar |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Kabelhantering | Inbyggd kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | Upp till 32 tum |
| Lutning | -10° till 10° |
| Rotation | 180° |
| Svängtapp | -90° till 90° |
| Justeringar | Höjd, lutning, rotation, rotation |
| Maxlast | 8 kg |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 89.5 cm x 22.5 cm x 15 cm / 8.78 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.