| Produktbeskrivning | StarTech.com Desk Mount Dual Monitor Arm with USB & Audio, Slim Full Motion Adjustable Dual Monitor VESA Mount for 32" Displays (8kg/screen), Ergonomic Articulating, Desk Clamp or Grommet - One-touch Adjustment (ARMSLIMDUAL2USB3) monteringssats - justerbar arm - för 2 monitorer - svart |
| Typ av produkt | Monteringssats (justerbar arm) - disk-monteringsbar |
| Dimensioner (BxDxH) | 83.2 cm x 56.9 cm x 59.5 cm |
| Lutning | -10° till 10° |
| Rotation | 180° |
| Svängtapp | -90° till 90° |
| Justeringar | Höjd, lutning, rotation, rotation |
| Vikt | 8.46 kg |
| Rekommenderad användning | 2 monitorer |
| Rekommenderad TV-storlek | Upp till 32 tum |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Maxlast | 8 kg |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Förpackningens innehåll | 2 x VESA skärmfäste, basplatta, tvärslå, 8 x M4x12-skruvar, handtag, insexnyckel (4 mm), insexnyckel (3mm), öppningsplatta, 8 x brickor, insexnyckel (6 mm), kabelklämma, 8 x M5x12-skruvar, 2 st. monitorarmar, klämbas, självhäftande kuddar, 4 x försänkningsskruvar |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.