| Allmänt |
| Vikt | 3.2 kg |
| Material | Plast, stål |
| Färg | Svart |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Design | Justerbar arm |
| Rekommenderad användning | LCD-display |
| Placering/Montering | Disk-monteringsbar |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Kabelhantering | Inbyggd kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | 12"-34" |
| Lutning | -65° till 90° |
| Svängtapp | 180° |
| Justeringar | Panorering, lutning |
| Maxlast | 7 kg |
| Egenskaper | Justerbar höjd, justering från stående till liggande, justering av vridning, pivot |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: ARMSTS, ARMSTSLG, STSCART |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.