| Produktbeskrivning | StarTech.com Enkel skrivbordsmonterad monitorarm - ledad i alla riktningar - stål monteringssats - justerbar arm - för LCD-display - svart |
| Typ av produkt | Monteringssats (justerbar arm) - disk-monteringsbar |
| Lutning | -65° till 90° |
| Svängtapp | 180° |
| Justeringar | Panorering, lutning |
| Vikt | 3.2 kg |
| Rekommenderad användning | LCD-display |
| Rekommenderad TV-storlek | 12"-34" |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Maxlast | 7 kg |
| Material | Plast, stål |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
| Designat för | P/N: ARMSTS, ARMSTSLG, STSCART |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.