| Allmänt |
| Bredd | 70.8 cm |
| Djup | 21 cm |
| Höjd | 34.5 cm |
| Vikt | 12.5 kg |
| Material | Aluminium |
| Färg | Silver |
| Förpackningens innehåll | 4 x kabelklämmor, 4 x M5x14-skruvar, 4 x VESA skärmfästen, EVA-dyna, monteringsplatta för metallring, polmontering, 2 st. axlar, 8 st. svängbara armar, 16 x skruvar, 4 st. M3 hexnycklar |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Design | Justerbar arm |
| Rekommenderad användning | 4 monitorer |
| Placering/Montering | Disk-monteringsbar |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Kabelhantering | Inbyggd kabelhantering |
| Rekommenderad TV-storlek | 13"-27" |
| Lutning | -15° till 90° |
| Rotation | -180° till 180° |
| Svängtapp | -180° till 180° |
| Justeringar | Höjd, lutning, rotation, rotation |
| Maxlast | 11.3 kg |
| TAA-kompatibel | Ja |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 27 cm x 88.5 cm x 34.5 cm / 12.7 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.