Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : Peerless Industries
Peerless ST650P, 99,1 cm (39"), 190,5 cm (75"), 79 kg, 600 x 400 mm, -5 - 15°, Svart
Information
0 i lager
TillverkarePeerless Industries
Artnr
ST650P
| Allmänt |
| Bredd | 79.4 cm |
| Djup | 13.7 cm |
| Höjd | 42.9 cm |
| Justerbart djup | 6.7-13.7 cm |
| Vikt | 3.7 kg |
| Färg | Svart |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Konsol, lutningsbart väggfäste |
| Rekommenderad användning | LCD-display |
| Placering/Montering | Väggmonterbar |
| VESA-infästningsgränssnitt | 700 x 400 mm |
| Maximal monteringsmönsterstorlek | 750 x 405 mm |
| Rekommenderad TV-storlek | 39"-75" |
| Lutning | -5° till 15° |
| Justeringar | Lutning |
| Maxlast | 79 kg |
| Ytskikt | Pulverlackerad |
| Egenskaper | Sorted-For-You |
| Mått och vikt (komponenter) |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 84.3 cm x 27.2 cm x 7.5 cm / 4.7 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.