Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : Peerless Industries
Peerless ST650P, 99,1 cm (39"), 190,5 cm (75"), 79 kg, 600 x 400 mm, -5 - 15°, Svart
Information
0 i lager
TillverkarePeerless Industries
Artnr
ST650P
| Produktbeskrivning | Peerless SmartMount Universal Tilt Wall Mount ST650P monteringssats - för LCD-display - svart |
| Typ av produkt | Monteringssats - väggmonterbar |
| Monteringskomponenter | Konsol, lutningsbart väggfäste |
| Dimensioner (BxDxH) | 79.4 cm x 13.7 cm x 42.9 cm |
| Justerbart djup | 6.7-13.7 cm |
| Lutning | -5° till 15° |
| Justeringar | Lutning |
| Vikt | 3.7 kg |
| Rekommenderad användning | LCD-display |
| Rekommenderad TV-storlek | 39"-75" |
| VESA-infästningsgränssnitt | 700 x 400 mm |
| Maximal monteringsmönsterstorlek | 750 x 405 mm |
| Maxlast | 79 kg |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.