Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : Peerless Industries
Peerless SR560-FLIP2, Multimediaställ på hjul, Vit, 41 kg, 139,7 cm (55"), 165,1 cm (65"), 400 x 400 mm
Information
0 i lager
TillverkarePeerless Industries
Artnr
SR560-FLIP2
| Produktbeskrivning | Peerless-AV SR560-FLIP2 vagn - för interaktiv plattskärm/LCD-skärm - blankvit |
| Typ av produkt | Vagn |
| Dimensioner (BxDxH) | 88.9 cm x 73.7 cm x 172 cm |
| Lutning | 0° / -4.5° |
| Rotation | 90° |
| Justeringar | Rotation, höjd, lutning |
| Vikt | 36.3 kg |
| Rekommenderad användning | Interaktiv plattskärm/LCD-skärm |
| Rekommenderad TV-storlek | 55", 65" |
| VESA-infästningsgränssnitt | 400 x 400 mm |
| Maxlast | 41 kg |
| Material | Aluminium |
| Färg | Blankvit |
| Antal hjul | 4 |
| Förpackningens innehåll | Bas, kolumn, universell skärmadapter, 2 snurrhjul, 2 låsbara svänghjul, 4 baskuddar av plast, monteringsutrustning |
| Designat för | Samsung Flip WM55H; Flip 2 WM55R, WM65R |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.