| Allmänt |
| Bredd | 95.9 cm |
| Djup | 5 cm |
| Höjd | 52.4 cm |
| Vikt | 4.7 kg |
| Material | Stål, härdad epoxiplast |
| Färg | Svart |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Väggplatta, fästadapter |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| VESA-infästningsgränssnitt | 895 x 450 mm |
| Rekommenderad TV-storlek | 46"-90" |
| Maxlast | 113.4 kg |
| Egenskaper | Sorted-For-You, reptålig |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.