| Produktbeskrivning | Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF670P monteringssats - för platt panel - svart |
| Typ av produkt | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Väggplatta, fästadapter |
| Dimensioner (BxDxH) | 95.9 cm x 5 cm x 52.4 cm |
| Vikt | 4.7 kg |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| Rekommenderad TV-storlek | 46"-90" |
| VESA-infästningsgränssnitt | 895 x 450 mm |
| Maxlast | 113.4 kg |
| Material | Stål, härdad epoxiplast |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.