Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : Peerless Industries
Peerless SF650P, 99,1 cm (39"), 190,5 cm (75"), 79 kg, 700 x 400 mm, Svart
Information
0 i lager
TillverkarePeerless Industries
Artnr
SF650P
| Produktbeskrivning | Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF650P monteringssats - för platt panel - svart |
| Typ av produkt | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Väggplatta, djup konsol |
| Dimensioner (BxDxH) | 78.1 cm x 4.3 cm x 45.7 cm |
| Vikt | 3.5 kg |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| Rekommenderad TV-storlek | 39"-75" |
| VESA-infästningsgränssnitt | Upp till 742 x 405 mm |
| Maxlast | 79 kg |
| Material | Härdat stål, härdad epoxiplast |
| Färg | Svart |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.