Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : Peerless Industries
Peerless PT660, 99,1 cm (39"), 2,29 m (90"), 91 kg, 800 x 400 mm, -5 - 15°, Svart
Information
0 i lager
TillverkarePeerless Industries
Artnr
PT660
| Allmänt |
| Bredd | 78.1 cm |
| Djup | 6.3 cm |
| Höjd | 47 cm |
| Vikt | 4.4 kg |
| Material | Kallvalsat stål |
| Färg | Blanksvart |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Väggplatta, lutningsbar konsol |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| Maximal monteringsmönsterstorlek | 832 x 405 mm |
| Rekommenderad TV-storlek | 39"-90" |
| Justeringar | Lutning |
| Maxlast | 90.8 kg |
| Egenskaper | Sorted-For-You, reptålig |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.