Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : Peerless Industries
Peerless PT660, 99,1 cm (39"), 2,29 m (90"), 91 kg, 800 x 400 mm, -5 - 15°, Svart
Information
0 i lager
TillverkarePeerless Industries
Artnr
PT660
| Produktbeskrivning | Peerless PARAMOUNT Universal Tilt Wall Mount PT660 monteringssats - för platt panel - blanksvart |
| Typ av produkt | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Väggplatta, lutningsbar konsol |
| Dimensioner (BxDxH) | 78.1 cm x 6.3 cm x 47 cm |
| Justeringar | Lutning |
| Vikt | 4.4 kg |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| Rekommenderad TV-storlek | 39"-90" |
| Maximal monteringsmönsterstorlek | 832 x 405 mm |
| Maxlast | 90.8 kg |
| Material | Kallvalsat stål |
| Färg | Blanksvart |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.