Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : Peerless Industries
Peerless PT650, 99,1 cm (39"), 190,5 cm (75"), 68 kg, 600 x 400 mm, -5 - 15°, Svart
Information
0 i lager
TillverkarePeerless Industries
Artnr
PT650
| Produktbeskrivning | Peerless PARAMOUNT Universal Tilt Wall Mount PT650 monteringssats - för platt panel - blanksvart |
| Typ av produkt | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Väggplatta, lutningsbar konsol |
| Dimensioner (BxDxH) | 84.3 cm x 7.5 cm x 27.2 cm |
| Justeringar | Lutning |
| Rekommenderad användning | Platt panel |
| Rekommenderad TV-storlek | 39"-75" |
| VESA-infästningsgränssnitt | 600 x 400 mm |
| Maximal monteringsmönsterstorlek | 738 x 449 mm |
| Maxlast | 68 kg |
| Material | Kallvalsat stål |
| Färg | Blanksvart |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.