Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : Peerless Industries
Peerless PT640, 81,3 cm (32"), 116,8 cm (46"), 68 kg, 400 x 300 mm, -5 - 15°, Svart
Information
0 i lager
TillverkarePeerless Industries
Artnr
PT640
| Allmänt |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 6.4 cm |
| Höjd | 34.9 cm |
| Vikt | 3 kg |
| Material | Härdad epoxiplast |
| Färg | Blanksvart |
| AV-komponenter |
| Typ | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Fästanordningar, lutningsbart väggfäste |
| Rekommenderad användning | LCD-display |
| Rekommenderad TV-storlek | 32"-40" |
| Justeringar | Lutning |
| Maxlast | 45 kg |
| Egenskaper | Sorted-For-You |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.