Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Bildskärmar tillbehör : Peerless Industries
Peerless PT640, 81,3 cm (32"), 116,8 cm (46"), 68 kg, 400 x 300 mm, -5 - 15°, Svart
Information
0 i lager
TillverkarePeerless Industries
Artnr
PT640
| Produktbeskrivning | Peerless PARAMOUNT Universal Tilt Wall Mount PT640 monteringssats - för LCD-display - blanksvart |
| Typ av produkt | Monteringssats |
| Monteringskomponenter | Fästanordningar, lutningsbart väggfäste |
| Dimensioner (BxDxH) | 48.9 cm x 6.4 cm x 34.9 cm |
| Justeringar | Lutning |
| Vikt | 3 kg |
| Rekommenderad användning | LCD-display |
| Rekommenderad TV-storlek | 32"-40" |
| Maxlast | 45 kg |
| Material | Härdad epoxiplast |
| Färg | Blanksvart |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.